Fabrika Boyama

Fabrika Boyama

Fabrika Boyama İşleri

Fabrika boyama işleri Vip Boyacı tarafından kurumsal düzeyde yapılmaktadır.Zamanla veya yangın gibi etkenlerden dolayı yıpranan fabrikalarınızı özenle boyuyoruz.

Bugüne kadar birçok fabrika boya badana ve tadilat işini proje bazlı olarak bitirmiş bulunuyoruz.İstanbul,Kocaeli,Tekirdağ gibi illerimizde fabrika boya badana işlerimizi referans gösterebiliriz.

Vip boyacı tecrübelerinin yanında makineli boyama ile rakiplerinden ayrılmaktadır.Makineli boyama ile büyük metrajlı yapılar bile son derece hızlı ve etkili olarak boya badana yapılabilmektedir.

Fabrikaların iç yüzeyi veya dış yüzeyi fark etmeksizin makine ile kolaylıkla boya badana yapılabilmektedir.Ayrıca fabrikanızın tavanarı da boya badana yapılabilir.

Fabrika boyama ile ilgili görsellerimizi ve videolarımıza bakabilirsiniz.

Makineli Boyama

Ulaşamadığınız boyanması zor tüm yüzeyleri profesyonel ekipler eşliğinde güçlü makineler kullanarak püskürtme yöntemi ile kısa sürede boyuyoruz.
Makineli boyama İstanbul ve tüm ülkemizde yeni gelişmekte olan bir uzmanlık alanıdır.
Makineli boyama ekibimizin İstanbul da yıllar içinde edinmiş olduğu yoğun tecrübe sayesinde işlerimizi hem ekonomik hem de temiz olarak yapabilmekteyiz.
Makineli boyama İstanbul da uygulama alanı olarak özelikle çatı katlarında özel boya kullanılarak yapılmaktadır.
Fabrikalar veya iş yerleri de kullanım alanı içerisindedir.

Makine ile Fabrika Boyama

Fabrika Boyama
Başa dön
Call Now Button